ul. Stefana Batorego 37B, 34-120 Andrychów
O firmie

Kim jesteśmy?

Firma EUROBLASK istnieje na rynku od 2004roku. W ciągu tych lat z dystrybutora gadżetów odblaskowych przeistoczyliśmy się w firmę produkcyjną. Posiadamy nowoczesne maszyny do produkcji gadżetów odblaskowych. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pracowników. Wspólnie opracowaliśmy wzory naszych wyrobów. Do produkcji naszych produktów używamy dobrej jakości materiały.

Naszą dewizą jest bezpieczeństwo, a przede wszystkim bezpieczeństwo dzieci, które stają się uczestnikami ruchu drogowego po raz pierwszy w drodze do szkoły. Ich bezpieczeństwo zależy od widoczności. Jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych którym ulegają też dzieci to brak wyposażenia pieszych w gadżety odblaskowe.

Nasza firma przygotowała dla Państwa ofertę w pełni dostosowaną do Państwa indywidualnych potrzeb. EUROBLASK jest producentem nie tylko gadżetów odblaskowych ale i również mając na myśli dobro dzieci opracowaliśmy Elementy Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, które w pełni mogą zostać wykorzystane w ramach wychowania komunikacyjnego w szkołach podstawowych jak i gimnazjalnych, które możemy przedstawić Państwu w naszej ofercie.

 

MOBILNE MIASTECZKO

ruchu drogowego to kompleks obiektów przeznaczonych do nauki przepisów ruchu drogowego i praktycznego szkolenia w zakresie ruchu pieszych oraz przede wszystkim do nauki jazdy na rowerze i motorowerze. Oferowane rozwiązanie nadaje się do zastosowania w przestrzeni zamkniętej oraz otwartej. W skład zestawu wchodzą takie elementy miasteczka ruchu drogowego jak: mini znaki drogowe, sygnalizacja świetlna oraz maty antypoślizgowe (drogi, ścieżki rowerowe, ronda). Wszystkie oferowane produkty zgodne są z ogólnymi dyrektywami odnośnie bezpieczeństwa.

Celem jest podniesienie kultury motoryzacyjnej i działanie na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa na drodze, w tym bezpieczeństwa dzieci i młodzieży szkolnej. Największy nacisk kładziemy na właściwe przygotowanie dzieci w wychowanie komunikacyjne dlatego w tym celu stworzyliśmy mobilne miasteczko ruchu drogowego.

Zaletą tworzenia mobilnych miasteczek ruchu drogowego jest to, że mogą być wykorzystane w pomieszczeniach zamkniętych (sale gimnastyczne, hale) i otwartych (boiska szkolne, place szkolne betonowe, asfaltowe, trawiaste) co nie wymaga budowy stacjonarnych miasteczek.

Na mobilnym miasteczku drogowym przeprowadza się praktyczną naukę chodzenia po drogach oraz jazdy na rowerze, a także organizuje się na nim praktyczną część egzaminu na kartę rowerową, zawody rowerowe oraz turnieje BRD.

Dodatkowo obok mobilnego miasteczka drogowego można ustawić rowerowy tor przeszkód, który służy do nauki i doskonalenia techniki, umiejętności jazdy na rowerze.

Oferujemy szeroki asortyment wyrobów:

 • mini znaki drogowe
 • sygnalizatory świetlne
 • kamizelki odblaskowe
 • gadżety odblaskowe:
  • zawieszki
  • naklejki
  • opaski
  • emblematy
 • rowerowe gadżety odblaskowe
 • rowerowy tor przeszkód
 • plansze drogowe

Polecamy gadżety
odblaskowe wykonane

z folii mikropryzmatycznej
Zobacz więcej
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.